Hakkımızda

30 yıllık tecrübesi ile terlik ve ayakkabı sektöründe faaliyetine devam etmekte olan Okyanus, 1989 yılında kurulmuştur. Gelişen teknoloji ve moda gelişmelerini yakından takip ederek kuruluşundan günümüze üretim ağını çeşitlendirerek hep güncel tutmuştur. Her türlü polimer  tabanlı terlik, sandalet ve ayakkabı üretimi ile güçlü ve deneyimli bir firmadır.

 

Okyanus Terlik ve Ayakkabı, 7980 metrekarelik fabrikasında 4856 metrekare kapalı alanda üretim, 1500 metrekare kapalı alanda depo ve lojistik hizmeti ile yurtiçi ve yurtdışı operasyonlarına 130 personel ile devam etmektedir.

 

5S & Kaizen teknikleri ile yüksek kaliteli üretim yapmaktayız. Okyanus Terlik olarak üretim sürecimizin her adımında izlenebilirliği ve sürdürülebilirliği gerçekten önemsiyoruz. Bu sebeple hedeflerimize ve müşterilerimizin taleplerine en iyi şekilde uyan ERP çözümlerimizi ve web tabanlı hizmetlerimizi güncel tutarak,üretimin her aşamasında kalite kavramını başarıyla uygulamayı sürdürmektedir. Şirketimiz, bu çalışma disiplininde kurumsallaşma ve Ar-Ge çalışmalarına büyük önem vermekte ve bu alanda da sürekli yatırım yapmaktadır.

 

Okyanus Terlik ve Ayakkabı, yıllık 6 milyon çift üzeri üretim kapasitesi ile Türkiye’deki birçok kurumsal markanın tedarikçisi durumundadır. Ayrıca tescilli markası ‘’ Hot Chocolate ‘’ ile  yurt içinde ve yurt dışında faaliyetlerini sürdürmektedir.